Obohaťte vzdělávání s LEGO® Education a LEGO® SPIKE ™

Nejen pro rodiče, ale i pro učitele je klíčové, aby se vzdělávací procesy přizpůsobily a poskytovaly studentům nejen znalosti, ale i praktické dovednosti. a LEGO® SPIKE představují revoluci ve vzdělávání, kombinujíce zábavu s učením a rozvíjejíce kreativitu, řešení problémů a týmovou práci.

LEGO® Education pro budoucí inženýry

Stavebnice LEGO® Education jsou navrženy tak, aby podněcovaly zvídavost dětí a studentů každého věku. Od předškolního věku po střední školy, LEGO® Education nabízí nástroje, které pomáhají rozvíjet STEM dovednosti (věda, technologie, inženýrství, matematika) skrze praktické a interaktivní výukové aktivity.

Překročte hranice s LEGO® SPIKE™

je inovativní řada stavebnic, která rozšiřuje možnosti vzdělávání a nabízí pokročilé programovací a inženýrské výzvy. Díky LEGO® SPIKE™ mohou studenti snadno přejít od základních konceptů k složitějším projektům, což podporuje hluboké porozumění tématu a připravuje je na budoucí kariéru v oblasti technologií.

Proč nakupovat na Ruzovka.cz?

Naším cílem je nabídnout školám, učitelům a rodičům snadný přístup k nejnovějším stavebnicím LEGO® Education a LEGO® SPIKE™. E-shop Ruzovka.cz je místo, kde najdete širokou nabídku produktů, které podporují aktivní učení a rozvoj dovedností nezbytných pro 21. století. S námi je vzdělávání nejen efektivní, ale i zábavné.

Připojte se k nám!

Vyzkoušejte, jak stavebnice LEGO® Education a LEGO® SPIKE™ mohou obohatit vzdělávací proces ve vaší škole nebo doma. S je to snadné. Objednejte si ještě dnes a buďte svědky, jak se zájem o učení a rozvoj dovedností vašich dětí nebo studentů zvyšuje.