Dětské oblečení levně

Ručně pletené kojenecké soupravičky

Klasická pletená soupravička na dítě vždy obsahuje nějaký kabátek na knoflíčky, čepičku, kalhoty s uzavřenou špičkou (spíše dupačkového stylu) a i rukavice. Nutné je, aby byl kabátek na knoflíčky. Bude se vám pak mnohem lépe oblékat. Přetahovat dítěti, tak malému, něco přes hlavu, je vždy o nervy. Variantou jsou také kabátky na šňůrky.

Celkově tato soupravička stojí vždy podle množství použitého materiálu. A je k dostání ve třech možných velikostech. Většinou se jedná o velikosti tři, a to 56, 62 a 68.

Cenově se pak pohybuje od značky ke značce. Ty klasické pletené se pak dají sehnat běžně kolem 350 Kč.

Ručně pletené dětské soupravičky se prodávají i různě po bazarech, ale bohužel, ač je to divné, ty obnošené stojí mnohdy více, než ty, které si běžně na internetu můžete koupit. Ale můžete si je i sami vyrobit, pokud jste trochu šikovní. A pokud plést neumíte, i tak si nemusíte zoufat, protože pletení není věc vůbec těžká a návod jak plést hladce a obrace je na internetu vždy k mání. Tak hurá do toho!

Takový outfit na kojence vás nebude stát mnoho času, protože je malinký a jeho upletení vás prakticky nebude stát ani moc peněz. První investice je samozřejmě do jehel a do vlny. Pletací jehlice vás vyjdou na cca 20 Kč a klubko vlny pak na 20 Kč taktéž. Při troše fantazie lze tedy říci, že pokud si sami vyrobíte kabátek pro dítě, vyjde vás na 20 Kč.

 Nemusíte plést soupravičku jen z jedné barvy vlny. Můžete využít, pokud jste trochu šikovní, i dalších možných barev a vytvořit tak opravdu mistrovské dílo.

Komentáře jsou uzavřeny.