Dětské oblečení levně

Oblečení pro miminko do porodnice

Rozhodně nenechávejte nic na poslední chvíli a dobře si promyslete, jaké věci si s sebou vezmete k porodu a také do porodnice. A to jak pro sebe, tak i pro miminko. Pokud přesně víte, kdy budete rodit, mějte tašku připravenou se všemi těmito věcmi už od 7. měsíce těhotenství v případě, že by došlo ke komplikacím. Těžko si mezi kontrakcemi budete balit věci. A co se týká oblečení pro samotné miminko, budete jistě potřebovat něco velice teplého, v čem ho z porodnice povezete domů.

Do samotné porodnice si pak přichystejte rozhodně různá bodýčka a nebo košilky ve velikostech 56 – 62. Vhodná bude také nějaká teplá pokrývka hlavy a rukavičky s ponožkami. Důležitý bude jistě i kabátek nebo svetřík a dupačky.

Na co ale rozhodně nesmíte zapomenout, ač to tedy nepatří mezi oblečení, jsou plíny.

Volte jednorázové od tří do pěti kilo a volte i takové, které mají vepředu výřez na pupík. K tomu si vemte přebalovací podložky. Co se vám bude hodit rozhodně je zavinovačka.

Na oddělení šestinedělí se nacházejí opravdu čerstvě narozená miminka a je zde opravdu velké teplo. Pro sebe tedy do porodnice volte raději něco lehčího a s hlubokým výstřihem, aby se vám dobře kojilo. Také bodýčka pro dítě do tohoto oddělení nemusí být nutně zateplená. Rozhodně ale počítejte s hodně vrstvami a zateplenými při převozu dítěte z porodnice domů. I když budete rodit v červenci. Dítě samo si neumí vytvořit vlastní teplo a snadno vám promrzne, i když je venku 20 stupňů.

Raději vězte, že je lepší, když se vám dítě zpotí malinko, než aby mu byla zima.

 

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán První oblečení a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.