Dětské oblečení levně

Slavnostní oblečení pro miminka

Pro příležitosti jako jsou různé oslavy ve velkém stylu nebo křtiny, či svatby, bývá dobrým zvykem, že i své miminko budete mít vyšňořené a budete dbát na to, aby při jen pouhém pohledu do kočárku se všichni nejen rozněžnili, ale také i obdivně podívali.

Co se týče samotných křtin, tak kostely mají svá určitá pravidla, která se musejí dodržovat a bez kterých tzv. nejede vlak. Některé kostely, pokud byste nedodrželi pravidla oblékání dítěte, by vám vaše dítě i nemusely pokřtít. A jaká jsou tedy tato pravidla oblékání? Holčičky rozhodně musejí mít šaty, nejlépe bílé. Kolem hlavy se jim dává bílá čelenka a také nesmí být bosé. Ideální je zakoupit jim bílé botičky.

Co se týká chlapečků, tak ti mohou být v dupačkách nebo mít nějaký slušivý komplet. Zde až taková přísná pravidla nejsou.

A kde takové oblečení zakoupit? Ve své podstatě kdekoliv. Pokud se nejedná přímo o kojenecké oblečení a nemáte dítě, které trpí atopickým ekzémem, tak ho můžete koupit klidně i někde na stánku. Samozřejmě je ale zrovna takovéto oblečení jedním z nejdražších, které vůbec v rámci kojeneckého oblečení můžete koupit. Takovéto šatičky vás mohou vyjít klidně i na 1 000 Kč. V různých e-shopech a  bazarech pak o půlku méně.

Pokud byste rádi měli i nějaké sváteční peřinky, pak se rozhodně také po bazarech podívejte. Zde se neprodávají jen obnošené věci, ale také i nové. Takové zavinovačky s řasením se pak škrobí a kulmují kolem hlavičky dítěte. Nezapomeňte ale na jednu důležitou věc a tou jsou kvalitní pleny s vyvýšenou zadní částí. Bohužel dítě, které leží v kočárku na zádech je schopno si tekutou stolicí potřísnit i tu peřinku.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Oblečení pro speciální příležitost a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.