Dětské oblečení levně

Zimní overal kojenecký

Ono vlastně kombinéza a overal je ve své podstatě jedno a to samé. Jen slovo overal pochází s anglického slova overall, který v překladu znamená kombinéza. A jak jste již jistě vytušili z názvu, tak overal zakrývá celé tělo vašeho miminka. A to doslova od hlavy až po paty. Jediné, co v overalu ze svého miminka uvidíte, bude jeho roztomilá tvářička, která na vás bude koukat z kočárku. A ono je to tak dobře, protože v zimě je samozřejmě velmi důležité, abyste vaše děťátko udržovali v teple, zvláště, pokud se jedná o kojence, který si ještě neumí vytvářet své vlastní teplo. Tuto funkci se naučí organismus dítěte až po nějaké době, přibližně pak až po dvou měsících života.

Je tedy důležité, abyste pro své dítě vybrali velice kvalitní overal, který musí být řádně zateplen. A to buď kožíškem a nebo péřový. Pozor ale pak při praní toho péřového, ten se musí nejlépe prát v ruce a nebo v pračce na 20 stupňů, což starší typy praček neumožňují. Ten kožíškový je pak většinou tvořen z umělé kožešiny a lze prát na třicítku.

Co se týká ceny, tak ta se velmi různí. Kvalitní péřový overal můžete koupit za 1 000 Kč běžně na internetu, ale v kamenných obchodech, které spíše vynikají značkou vás může vyjít klidně i na 3 000 Kč. Záleží tedy pouze a jen na vás, zda chcete investovat do značkového oblečení, či nikoliv. Mějte na paměti, že dítě z takového overalu velmi brzy vyroste.

Existují pak i různé bazary, které jdou s cenou obnošeného zboží mnohem níže.

 

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Oblečení na zimu a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.