Dětské oblečení levně

Lyžařské oblečení pro děti

Jezdíte každým rokem na hory a teď už byste konečně i mohli vzít své dítě s sebou. A tak mu pořídíte lyže, také nějaké ty hůlky nebo ho rovnou naučíte na snowboard, ale co budete potřebovat rozhodně, je samozřejmě lyžařské oblečení. A není to věc zrovna levná. Vcelku by se dalo říct, že se pořizovací cenou neliší od oblečení pro dospělé osoby.

Nezapomeňte, že vaše dítě je opravdu jen dítě a tím pádem na sebe nedává dostatečný pozor jako dospělá osoba. Je tedy nutné počítat s tím, že bude více padat, a to nejen na zadní část svého těla. Bude na sebe nabírat tím pádem i více nečistot a celkově se prostě a jednoduše řečeno bude jen válet ve sněhu. Je proto důležité dbát na to, aby bylo lyžařské oblečení ušito z co pokud možno nejlepšího materiálu.  A zde bohužel platí, že jakmile takovéto oblečení zakoupíte na stánku a ne ve specializované prodejně, budete následně dítě léčit ze zápalu plic.

Sportisimo například není vůbec předraženým obchodem specializujícím se na sportovní oblečení. Zde si můžete vybrat z široké škály možných typů a variant oblečení právě pro i tak malé osoby. Zaměřujte se pak na hladinu vodního sloupce u bund a lyžařských kalhot. Čím vyšší tato hladina je, tím lépe, jelikož má kvalitní membránu, která nepropustí vodu dovnitř, ale naopak větrá a tím se člověk nezapařuje.

Nezapomeňte, že šála bude vašemu dítěti neustále padat. Pořiďte mu na hlavu určitě kuklu. Zabráníte tak tomu, že si dítě nabere sníh do pusy a nebude mít omrzlé tváře.

 

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Oblečení na zimu a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.