Dětské oblečení levně

Oblečení na zumbu pro děti

Je to asi tři roky nazpět, kdy Českou republikou proběhl jako uragán sport Zumba. Co to vlastně Zumba je? A k čemu je to dobré?

Jedná se v prvé řadě o tanec, který do sebe spojuje prvky aerobiku. Nejedná se však o aerobik, který je sice stejně náročný jako Zumba, nicméně není tak pohybově propracovaný. Je občas i silovým sportem. Zumbu tedy dělá tanec a to ve své podstatě jakýkoliv rychlý. Může se jednat o španělské tance, o tanec hip hop, jak už je zda psáno, prostě jakýkoliv. A věřte, že se u takového tance hodně zapotíte.

 

Celkově trvá cvičení od hodiny do hodiny a půl a jedná se o sport, při kterém se výborně hubne, tím že rozpohybujete celý pohybový aparát. I proto je hojně využíván tento sport právě při redukčních programech, kdy je dobré místa, na kterých chcete zhubnout obalit tlustší vrstvou oblečení, abyste je opravdu prohřáli.

Oblečení si můžete vzít na Zumbu ve své podstatě jakékoliv, ve kterém je vám dobře a které vám nebude zavazet. Cvičitelky předcvičují hlavně v dlouhých kalhotách a krátkém topu, aby nalákaly zájemce více. Touha mít tak dokonalé tělo, jako má právě vaše cvičitelka je mocnou motivací.

Nezapomeňte vašemu dítěti také i ke klasickému padnoucímu oblečení přibalit do batůžku i boty, ideálně tenisky. Přece jen bude skákat, bude roznožovat a podobně a nechcete, aby si vyvrátilo kotník špatnou botou. Boty volte s bílou podrážkou. Zumba se většinou cvičí na parketách a vaše dítě by dovnitř s černou podrážkou nemuseli pustit.

S sebou rozhodně dítěti přibalte i ručník, jelikož se po takovém výkonu určitě bude chtít i vysprchovat.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Oblečení na sport a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.