Dětské oblečení levně

Námořnické oblečení pro děti

Ať už se chystáte se svým dítětem na karneval nebo na nějakou jinou akci, kde je zapotřebí nějaká maska, tak věřte, že skvěle vaše dítko bude vypadat právě v nějakém námořnickém kostýmku, který rozhodně musí být modrobílý a měl by mít na sobě i kotvičku jako měl Pepek. Takovéto oblečení si můžete buď zakoupit ve specializovaných prodejnách buď kamenných nebo internetových a nebo si ho můžete zapůjčit v půjčovně. Ale námořnické oblečení se nehodí pouze a jen na karnevalové příležitosti.

 

Můžete ho využít i pro běžné nošení kamkoliv. Ne samozřejmě kostým Pepka námořníka, ale klasické pruhované triko modrobílé barvy se prostě hodí ke všemu. A každý v něm vypadá dobře bez ohledu na to, kolik je mu let a zda se jedná  chlapce či o dívku. Možnou obměnou jsou pak trika červenobílá, která sluší pak hlavně dívkám.

Co se týká samotného dětského námořnického oblečení, které je vhodné pro jakoukoliv příležitost, tak trh v tomto ohledu není nijak omezen. Na výběr máte z různých typů kalhot, bot, také i bund. Velmi hezké jsou pak i osušky v námořnickém stylu, které se hodí dobře i na fotografování malých miminek. Také různé župánky nebo povlečení.

Takovéto oblečení také dobře vypadá ve skupinách. Například pokud se chystáte s početnou skupinkou vypravit na vodácký tábor, věřte, že celá skupina v námořnickém oblečení naprosto vynikne a bude středem pozornosti, jak vám to společně skvěle ladí.

Velký výběr vodáckého oblečení kupodivu naleznete v různých army shopech, nebo i v kamenných klasických prodejnách. Jen dbejte na materiál, ze kterého je komplet vyroben, ne každý může být vhodný pro pokožku vašeho dítěte.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Oblečení na karneval a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.